Za kvalitu našich komplexních služeb ručíme svým dobrým jménem

Specializujeme se na oblast vzduchotechniky a klimatizace – od projekce až po servis a revizi. Dodáváme dlouhodobě funkční řešení.

pozadi
">

Klimatizace

Zajistíme kompletní návrh, projekci a dodávku klimatizace. Poradíme si s rodinnými domy, kancelářskými prostory, sídly bank, průmyslovými halami, ČOV i náročným prostředím metra.

">

Vzduchotechnika

Postaráme se o návrh, projekci a kompletní realizaci vzduchotechniky. A to jak do rodinných domů a bytů, tak kanceláří, serverů, rozvoden a jiných technických prostor.

">

Servis / Revize

Víme, že samotnou realizací kvalitní práce nekončí. Proto naši důkladně proškolení zaměstnanci zajišťují dlouholetý, pravidelný servis v oblasti vzduchotechniky a klimatizace a to včetně zákonných revizí.

">

Konzultace a projekce

Poskytujeme odborné technické konzultace, které vycházejí z našeho dlouholetého know-how a zkušeností. Společně s vámi najdeme takové řešení, které bude byznysově i funkčně optimální.

">

Izolace

Izolujeme pomocí tepelné, hlukové či požární izolace vše, co se týká vzduchotechniky či klimatizace. Námi dodávané izolace mají dlouhou životnost při odpovídající účinnosti.

">

ZTI

V oblasti ZTI realizujeme odvody kondenzátu, rozvody v plastu, mědi či oceli, případně osadíme i zařizovací předměty. Splňujeme všechny potřebné certifikace, které jsou pro ZTI nezbytné.

Práci uděláme kvalitně a v domluveném termínu

Za kvalitu naší práce ručíme svým dobrým jménem. Co řekneme, to zkrátka platí. Dodávky našich služeb vyřizujeme rychle a na míru vašim potřebám. A pokud se přece jen vyskytne problém, nestrčíme hlavu do písku, ale aktivně jej vyřešíme.

Vybíráme si spolehlivé, vysoce proškolené zaměstnance

Budoucnost vidíme v našich lidech. Vybíráme si jen takové spolupracovníky, kteří jsou spolehliví, schopní a mají zájem se v oboru dlouhodobě vzdělávat. Tak se můžete opřít o zkušené profesionály, kteří odvádí skvělou práci v pohodové atmosféře.

Záleží nám na životním prostředí

Ekologicky likvidujeme a recyklujeme veškeré odpadní materiály, které vznikají naší prací při montáži nových, nebo demontáži starých technologií. Principy udržitelnosti se promítají do celé naší firmy – víme totiž, že planetu máme jen jednu.

Dodržujeme etický kodex

Zakládáme si na dobrém jménu naší firmy a víme, že o svou pověst musíme náležitě pečovat. Každý krok, který uděláme, je proto transparentní a v souladu s obecnými etickými principy. Chováme se tak, aby si naši zákazníci jméno Batistav spojovali s férovostí a poctivostí.

Minimalizujeme rizika v rámci BOZP

Naše zaměstnance pravidelně školíme ohledně bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a bezpečnostních pomůcek. Pravidelně revidujeme a obměňujeme jak ochranné prostředky, tak pracovní nářadí. Práci ve výškách pak věnujeme speciální pozornost, co se proškolení týká.

Web vytvořil: Fancy Boy Epic